Bakırköy Oto Ekspertiz Merkezi

 • Açık Ekim 31, 2020
 • Begeniler

Bakırköy Oto Ekspertiz Merkezi

Bakırköy Oto Ekspertiz

 

Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan Bakırköy oto ekspertiz çalışmaları ile ikinci el araç alımında güvenli tercih yapmanız sağlanmaktadır.

Farklı marka ve model araçlarda ikinci el alım yapmak isteyenler için Bakırköy oto ekspertiz çalışmaları uzman personel ile gerçekleştirilmektedir. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan kontrollerde aracın iç ve dış bölümlerinde yapılan kontroller ile daha önce değişim ya da

müdahale olup olmadığı belirlenmektedir.

Güvenilir tercih yapmak isteyenler için yapılacak olan kontroller detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır. Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile kısa süre içerisinde sonuç alınması sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet almak isteyenler için yapılacak olan kontroller sırasında ileri teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede her bir ayrıntı detaylı şekilde incelenerek rapor hazırlanmaktadır.

Bakırköy Oto Ekspertiz Merkezi

Güvenli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Aracınızı güvenle kullanmak istediğinizde özellikle satın alma aşamasında güvenilir tercih yapmanızı oldukça önemlidir. Sıfır araçlara oranla ikinci el araçların fiyatlarının düşük olması özellikle bu alanda oluşan taleplerin artmasına sebep olmaktadır. İkinci el araç alımlarında yaşanabilecek problemler satın alacak olan kişilerin daha sonrasında büyük çaplı sorun yaşamasına neden olabilir.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Doğru tercih yapmak isteyenler için araçlarda yapılacak olan incelemeler araca dair merak ettiğiniz her türlü konuda bilgi almanızı sağlamaktadır. Araç içerisinde ve dışında yapılacak olan kontroller ile detaylı şekilde rapor hazırlanmaktadır. Bu sayede satın alma öncesinde araç hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşmanız sağlanmaktadır. Kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından hazırlanan rapor üzerinden istenilen bilgilere ulaşım sağlanabilir.

Profesyonel Araç Kontrolü

Bakırköy Araç Ekspertiz Merkezi

İkinci el araçlarda özellikle motor aksamının kontrolü, parça değişim olup olmadığı, hasar kaydının bulunup bulunmadığı gibi pek çok farklı konuda yapılacak olan incelemeler için oto ekspertiz Bakırköy hizmetleri ile bu alandaki talepleriniz karşılamaktadır. Araçların dışında boyama yapılıp yapılmadığının belirlenebilmesi için gerekli kontrollerin sağlanmasıyla detaylı bilgi alınmaktadır.

Araçlarda özellikle yapılacak olan uygulamalar ve testler daha önce yapılmış olan değişimler hakkında bilgi alınmasını ve motor üzerinden detaylı şekilde bilgi elde edilmesini sağlamaktadır. Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan ekip tarafından yapılacak çalışmalar sayesinde kısa süre içerisinde yapılan testler ve incelemelerin ardından elde edilmiş olan veriler rapor halinde hazırlanmaktadır.

2.el sektöründe bize güvenin yolda kalmayın yetkili ekspertiz raporu verelim. 2. El araç Alırken Yatırımınızı Riske Atmayın! Oto Ekspertiz Raporunda Profesyonel kadro Hizmetiyle Tanışın.
✅ Dyno Testi (Motor Performans Testi)
✅ Fren Testi
✅ Süspansiyon Testi
✅ Beyin (OBD) Arıza Testi
✅ Kaporta – Boya Kontrolü
✅ Şase Kontrolü
✅ Motor – Mekanik Kontrolü
✅ Araç İçi ve Dışı Detaylı Kontrol
✅ motor conta kaçak testi
www.Otoexper.net Ekspertiz Hizmeti ile Sizi ve Sevdiklerinizi Görünmeyen Risklerden Koruyun!
*Pazar Günleri Açığız

 

Bilgi ve Wp Konum için
0532 423 90 42 @ Güngören Oto Ekspertiz OtoExper.net

Güngören Ekspertiz

Araç Ekspertiz Bakırköy

Uzman teknisyenler her bir ayrıntıya dikkat ederek yapmış oldukları çalışmalar dahilinde kısa süre içerisinde araca dair ayrıntılı bilgi alınmasını sağlamaktadır. İkinci el araç alımlarında yaşanabilecek sıkıntıların önlenebilmesi için tamamen tarafsız şekilde hizmet verilmektedir.

Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan kontroller ileri teknolojiye sahip cihazlar sayesinde kısa sürede tamamlanmaktadır. İkinci el araç alırken temkinli davranmak isteyenler için gerçekleştirilecek olan teknik incelemeler kapsamlı şekilde yapılmaktadır.

Bakırköy Oto Ekspertiz Fiyatları

Daha önce kullanılmış olan ikinci el araçlarda özellikle yapılan değişimler zaman zaman detaylı şekilde belirtilmediği için satın almak isteyenler için problem yaşamasına neden olabilir. Araçlarda detaylı olarak yapılacak olan incelemelerde geçmişte yaşanmış olan kazalar ya da mekanik aksamda yaşanılan değişimler gibi bilgi almak istediğiniz farklı konular üzerinde ayrıntılı şekilde hazırlanacak olan raporlar ile bilgi almanız sağlanmaktadır.

Uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilecek olan incelemeler için Bakırköy araç ekspertiz fiyatları yapılan kontrollere göre hesaplanmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda belirlenen fiyat seçenekleri inceleyerek detaylı bilgi alabilirler. Talep etmeniz halinde belirtilen tarih ve saatte kısa sürede gerçekleştirilecek incelemeler ile profesyonel hizmet almanız sağlanmaktadır.

Oto ekspertiz İstanbul Bakırköy

İstanbul Bakırköy ekspertiz

Otoexper.net İstanbul Bakırköy Oto Ekspertiz Hizmeti Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz! Pazar günleri Açığız. Hafta sonları hizmet vermekteyiz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Oto Ekspertiz İstanbul Bakırköy

En İyi Bakırköy Oto Ekspertiz Hizmeti ✓

Otoexper.net sizin için en iyi oto ekspertiz hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Bakırköy Oto Ekspertiz hizmetimiz oldukça detaylı olup içiniz rahat dilediğiniz zaman Bakırköy oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik ekspertiz yaptırdığınız aracı almaya karar verirseniz Conta Kaçak Testi full+full paketi alanlara hediye ediyoruz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Güngören Oto Ekspertiz

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

İstanbul Bakırköy OTO EKSPERTİZ FİYATLARI

Güngören ekspertiz fiyatları çok uygun fiyatlarla, garantili ekspertiz imkanlarını sizlere sunuyor.

Bakırköy oto ekspertiz fiyatlarımızı öğrenmek için ARAYINIZ.

www.otoexper.net

İstanbul Bakırköy Oto Ekspertiz, İstanbul Bakırköy Otomobil Ekspertiz, İstanbul Bakırköy Araba ekspertiz, İstanbul Bakırköy Computest, İstanbul Bakırköy araç checkup, İstanbul Bakırköy Oto expertiz, Bakırköy expertizleri

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

Bakırköy Oto Ekspertiz; BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Bakırköy Oto Ekspertizmarkasının, kurulduğu tarihten beri “ bağımsız ve tarafsız hizmet” ilkesi hiçbir kurum ve kuruluş için değişmemiştir. Geçmişten bugüne kadar, hiçbir kurum ve kuruluşla bağlantımız ve anlaşmamız bulunmaması, müşterilerimizin bize güven duymasındaki baş nedenlerden biri olmuştur. Biz yalnızca 2.el araç satmak veya almak isteyen ve kendi aracı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Oto Ekspertiz; ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

İkinci el araç alımlarında tedirginlik ve  güvensizliğin var olduğu bu günlerde, insanlara göre 2.el araç almak oldukça risklidir. Bakırköy Oto Ekspertiz olarak biz, bu güvensizliği ortadan kaldırarak, beğendiğiniz araç hakkında detaylı bir inceleme yaparak, fikir sahibi olmanıza yardımcı oluruz.

Bakırköy Oto Ekspertiz; ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK

 

Bakırköy Oto Ekspertiz sektöründe yapılan hileler, kurnazlıklar nedeniyle insanlar 2.el otomobil alırken tedirginlik yaşamakta ve alacağı aracı kendi istediği oto expere götürmek istemekte ve satış süreci uzamaktadır. Kurumsallaşmış sektörde başarılı bir duruşu olan Oto Eksper Test, altında raporlar ve sertifikalar müşterilerinize güven verecek, satışa ayırdığınız vakit ise cebinizde tasarruf olarak kalacaktır.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Araçlar arasında kıyaslama yapmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet, ilk günden bu yana, detaylı oto ekspertiz raporları ile birlikte, araç almak isteyen müşterilerimize kolaylık sağlamış, “ doğru aracı, “ doğru bilgiler” ile almalarına vesile olmuş olmaktan gurur duyuyoruz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Bakırköy Oto Ekspertiz tarafından müşterilerine sunulan diğer bir yenilikçi hizmet ise, oto ekspertiz hizmetinin yanında, aracın tüm mekanik aksamlarının teste girmesi kontrol edilmesi gibi işlemlerin sonucu olarak, arızalanabilecek ve ilerde sorun çıkaracak noktaları tespit edilmesi ile müşterilerimize ekonomik çözüm sunmaktan mutluyuz.

Güngören oto ekspertiz randevusu almak için tıklayın.

Expertiz Nedir?

Expertiz kelimesi Fransızcadan gelen bir kelimedir. Kökü expert kelimesinden gelmektedir. Günlük hayatımıza ise eksper olarak giren kelimenin anlamı ise belli bir alanda bilgi sahibi olan kişi anlamına gelmektedir. Otomobil dünyasında ise özellikle 2.el piyasasında oto ekspertiz otomobil ustalarının teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilleri detaylı incelemeleri bu inceleme sonrasında ise otomobilin durumu ile ilgili bilgi sunması anlamına gelmektedir.

 

Oto ekspertiz işleminde aracın geçmişinden yakın geleceğe kadar çıkarabilecek tüm sorunları detaylı olarak raporlandırılmaktadır. Yapılan kazaları, değişen parçalar, boyanan yerler gibi geçmişten gelen tüm sıkıntılar raporlanırken mekanik anlamda da bozuk olan yerlerin tespiti yapılmakta ya da bozulabilecek değişmesi gereken kısımlar raporlanmaktadır.

 

Güngören ekspertiz olarak 2. El araçların incelemelerinde en ince ayrıntıya kadar her noktaya dikkat ederek büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Aldığınız raporla araba satışlarınızı rahatlıkla yapabilmektesiniz. Son model cihazlarla yaptığımız incelemeler sonrası araçla ilgili tüm detay bulgular rahatlıkla raporlandırılmaktadır.

Ekspertiz İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Uzman ekip ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. 2.el araba satış ilanlarında sıklıkla gördüğünüz ibarelerden birisi “bayandan az kullanılmış” diğeri ise “doktordan yeni” gibi ifadelerdir. Bunlar satış anlamında günümüzde pek bir ifadesi olmayan içi boş kalan cümlelerdir diyebiliriz. Günümüzde ilerleyen teknoloji le birlikte araba satışlarında da bazı değişen durumlar oldu. Bunlardan biri ise arabaların checkup yaptırılabilir duruma gelmesidir. İlanda dilediğiniz ifadeyi kullanabilirsiniz artık Bakırköy araç ekspertiz şubemize geldiğinizde araçta neler var neler yok hepsi rapor halinde sunulmaktadır.

Bu işlemin nasıl yapıldığına geldiğimizde ise kademe kademe bir işlem uygulanmaktadır. İlk olarak araç motor testine alınmaktadır. Motorun gücü ile birlikte yıpranma durumu ve aşınma gibi durumları tespit edilmektedir. Bir sonraki bölümde aracın boyanması, kaporta ve değişen parça durumları, kazasının olup olmadığı gibi detay incelemeleri yapılmaktadır.

 

Bir sonraki bölümlerde yol simülasyonu, farklı ölçümlerle motoru gücü test edilir, aracın aktarma bölümlerinde meydana gelen sürtünmeler, tekerlek ölçümleri, şanzıman ölçümleri gibi detaylara bakılmaktadır.

OtOExper.net Profesyonel Ekip

İstanbul Güngören ekspertiz

Tüm personelimiz sürekli olarak eğitimden geçmekte ve sertifika almaktadır.

Kaliteli Cihazlar

Tüm cihazlarımız üretimden teslim aşamasına kadar kontrol edilir ve TSE belgelidir.

Kaliteli Hizmet

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyor ve sektörde öncü olarak hizmet veriyoruz.

BİZ KUSURA BAKIYORUZ. OTOEXPER.NET

Ekspertiz Raporunda Yer Alan Detaylar

Bir aracın ekspertiz raporunda yer alan bilgiler içerisinde motor durumu, boyalı alanların işaretlemeleri, yol simülasyon bilgileri, mekanik aksanı, tekerlerin durumu gibi araca ait olan tüm bilgileri bulabilmektesiniz.

 

Satışı yapılmak istenilen araçla ilgili bilmeniz gereken ne varsa bu raporla elde edebilmektesiniz. Bu nedenle satış ilanlarında yer alan kazasız, boyasız, değişen parça yok gibi ifadelere kanmadan ekspertiz raporunu istediğiniz zaman tüm bu ifadelerin içini doldurmuş olmaktasınız.

Ekspertiz Raporu Nasıl Alınmakta?

İstanbul gibi büyük şehirlerde araç almak çoğu zaman zor olabilmektedir. Trafiğin en yoğun yaşandığı illerin başında gelmesinin yanı sıra irili ufaklı pek çok kaza gün içerisinde meydana gelmektedir.

 

Bu durumda da 2.el araç almak isteyenler geçmiş zamanlarda oldukça zorlanmaktaydılar. İlanlarda yazılı olan her bilgiye kayıtsız şartsız inanmak durumunda kalmaktaydılar.

 

Günümüzde ise satın almak istediğiniz aracı Bakırköy araç ekspertiz belgesi almak için firmamıza getirdiğiniz takdirde kısa süre içerisinde araçla ilgili bilmeniz gereken her detayı öğrenebilmektesiniz. Gönül rahatlığı ile aracı satın alabilirsiniz bu belğe ile.

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız.

 

Telefon: +05324239042 Güngören Merter Ekspertiz.

 

Etiketler; Bakırköy Ekspertiz, Bakırköy oto ekspertiz, Bakırköy otomobil ekspertiz, Bakırköy araba ekspertiz, Bakırköy computest, Bakırköy Dyno, Bakırköy motor testi, Bakırköy Expertiz, Bakırköy Kaporta boya testi, Bakırköy Mekanik ekspertiz, Bakırköy Oto Expertiz, Bakırköy Araç ekspertiz, oto ekspertiz Bakırköy,

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,

ATAKÖY Oto ekspertiz,

BASINKÖY Oto ekspertiz,

CEVİZLİK Oto ekspertiz,

KARTALTEPE Oto ekspertiz,

OSMANİYE Oto ekspertiz,

SAKIZAĞACI Oto ekspertiz,

ŞENLİKKÖY Oto ekspertiz,

YENİMAHALLE Oto ekspertiz,

YEŞİLKÖY Oto ekspertiz,

YEŞİLYURT Oto ekspertiz,

ZEYTİNLİK Oto ekspertiz, İstanbul ZUHURATBABA oto ekspertiz, Florya Oto ekspertiz, Yenibosna oto ekspertiz, Şirinevler oto ekspertiz, 

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

İstanbul Bakırköy ekspertiz Hizmeti

Yorum Kapat

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?